Howden Internet Portal

Volná místa

Aktuálně obsazované pozice

Jsme mezinárodní strojírenská firma s dlouholetou českou tradicí. Zabýváme se projektovou výrobou turbokompresorů pro hutní, těžební, ropný a chemický průmysl. Od roku 2013 patříme do mezinárodní skupiny Howden. Od listopadu 2019 sídlíme v parku P3 Prague D11 Mstětice, kde zaměstnáváme přibližně 150 lidí.

Podpora oddělení nákupu (part-time)

V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Podpora oddělení nákupu na zkrácený úvazek, který nám pomůže realizovat projekty pro mezinárodní zákazníky. Bude zlepšovat spolupráci s dodavateli, zajišťovat včasné dodání materiálů, a pokud se vyskytne nějaký problém, nebudete se ho bát samostatně vyřešit. K ruce Vám bude zkušený kolega, který Vás na začátku zaškolí a kdykoliv rád poradí.
Jste spolehlivý, pečlivý a komunikativní člověk? Nebojíte se administrativy a práce s MS Office? Pak čtěte dál.

Jaká bude pracovní náplň?

• Podpora týmu oddělení nabídky ve vybudování strategie napříč týmy nákupu a nabídky.
• Identifikace potenciálních nových dodavatelů a zpracování dokumentaci způsobem, aby byl nový dodavatel zahrnut do seznamu schválených společností.
• Podpora společnosti pomocí nabídek dodavatele ve fázi návrhu projektu.
• Příprava a vydání žádosti o nabídku (RFQ) na pořízení projektového vybavení a materiálů, kontrola datových listů, výkresů, specifikace a dalších souvisejících dokumentů a příprava balíčku RFQ a koordinace RFQ ve spolupráci s odděleními Engineeringu & Projektového Managementu.
• Příprava seznamu uchazečů, realizace konkurenčního nabídkového řízení, příprava tabulky nabídek a zpracování schvalovacího procesu tabulky nabídek před vydáním objednávek nebo smluv.
• Vyhodnocení a údržba rozpočtů a plánů projektů.
• Pročtení a porozumění obchodním důsledkům specifikací, výkresů, dokumentů a dalších souvisejících informací.
• Výběr dodavatele a dokončení veřejné zakázky / rámcové smlouvy za účelem splnění resp. překročení očekávání projektu.
• Porozumění databáze společnosti se schopností, kvalitou a včasným dodáním a účinností dodavatelů.
• Vyjednání a finalizace ceny, dodávky, obchodních podmínek, změn objednávek a zpětných poplatků.
• Koordinace nákupních činností a zakázek s odděleními Engineeringu & Projektového Managementu
• Znalost a aplikace zákonů o veřejných zakázkách.
• Profesionální vystupování jménem společnosti.

Kdo jste Vy?

• Máte předchozí zkušenost s nákupem
• Mluvíte ČJ a AJ na profesionální úrovni, NJ výhodou
• Máte dobré vyjednávací dovednosti
• Týmový hráč
• Znáte MS Office, především Excel

Co Vám můžeme nabídnout?

• Různorodá práce na zajímavých projektech pro významné mezinárodní zákazníky
• V případě oboustranné spokojenosti možnost pokračování spolupráce na zkrácený nebo plný úvazek
• Zodpovědnost a samostatnost
• Komunikaci v angličtině na denní bázi
• Příjemné pracovní prostředí ve zcela nové budově v parku P3 Prague D11 Mstětice
• Flexibilní pracovní dobu
• Nástup možný ihned, ale případně si na Vás rádi počkáme

Informace o pozici

Místo pracoviště

1052, 250 91  Zeleneč-Mstětice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Howden ČKD Compressors s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Petr Kalina
Park P3 Prague D11 1052
250 91  Mstětice
Česká republika

Volná místa

Technik výpočtář (inženýr termodynamiky, měření a regulace)

Do týmu technické podpory hledáme Technika výpočtáře, kde budete úzce spolupracovat s kolegy z obchodního týmu, pro které budete připravovat technickou část nabídky. Budete pracovat v prostředí zakázkové výroby v oboru kompresorů a vším co je s nimi spojeno. Nejsme sériová výroba - u nás se dělají …

Virtuální prohlídka

Link to Content
Prohlédněte si naše pracovní prostředí.