Howden Internet Portal

Napsali o nás


Howden News


7/2015; Znalostní nákup

Společnost Howden ČKD Compressors s.r.o patří do skotské strojírenské skupiny Howden a ta je součástí amerického holdingu Colfax Corporation.

11/2014; Jobs.cz

Zakázková strojírenská výroba, kde se vymýšlejí unikátní řešení na míru zákazníkům.

11/2014; Prace.cz

V pražských Vysočanech, na dohled od O2 Areny, se příští rok začnou vyrábět kompresory „ve velkém“. Půjde hlavně o zakázkovou výrobu pro zahraniční průmyslové podniky.

10/2014; Jobs.cz

„Mezi Českem a Skotskem není až takový rozdíl. Obě země mají silnou průmyslovou historii,“ říká Jan Růžička, ředitel pražské firmy Howden ČKD Compressors."

09/2014; Priemysel Dnes

Výroba kompresorů je se značkou ČKD spojena takřka 150 let. Firma, která kompresory vyráběla, prošla v průběhu let různými změnami názvů.

09/2014; Hospodářské noviny

Rok poté,co ČKD Kompresory koupil skotský Howden, se do Prahy přesouvá výroba standardních šroubových kompresorů.

08/2014; Insider

Byznys – Tradiční český výrobce kompresorů Howden ČKD Compressors, který ještě před několika měsíci spadal pod strojírenskou skupinu ČKD, začíná těžit z nedávné fúze se skotskou skupinou Howden.

Volná místa

Technik výpočtář (inženýr termodynamiky, měření a regulace) 

Do týmu technické podpory hledáme Technika výpočtáře, kde budete úzce spolupracovat s kolegy z obchodního týmu, pro které budete připravovat technickou část nabídky. Budete pracovat v prostředí zakázkové výroby v oboru kompresorů a vším co je s nimi spojeno. Nejsme sériová výroba - u nás se dělají …

Virtuální prohlídka

Link to Content
Prohlédněte si naše pracovní prostředí.
Link to Content